Matchändringar - Dalarnas Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4 Herrar
2018-06-01 19:00 Swesom FC A - Korsnäs IF FK 2018-05-21 14:12
2018-06-13 19:00 Swesom FC A - Ludvika FK 2018-05-21 14:13
2018-06-26 19:00 Swesom FC A - Vansbro AIK FK A 2018-05-21 14:13
2018-08-08 18:30 Swesom FC A - Avesta AIK 2018-05-21 14:14
2018-08-18 15:00 Swesom FC A - IF Tunabro A 2018-05-21 14:14
2018-08-31 18:00 Swesom FC A - Malungs IF 2018-05-21 14:15
2018-09-15 15:00 Swesom FC A - Svärdsjö IF A 2018-05-21 14:15
2018-09-29 15:00 Swesom FC A - Nyhammars IF A 2018-05-21 14:16
Division 5 Herrar
2018-05-27 15:00 Ludvika City BK - IFK Hedemora FK 2018-05-26 18:05
2018-06-09 15:00 Skogsbo/Avesta IF A - IFK Hedemora FK 2018-05-23 07:54
2018-06-09 15:00 Tällbergs IF A - Äppelbo AIK 2018-05-21 07:46
Division 6 Södra, Herrar
2018-05-29 19:00 M.I.L - Östansbo IS 2018-05-22 10:22
Division 7 Östra, Herrar
2018-05-28 19:30 Falun FC - Aspeboda SK 2018-05-24 15:20
Pojkar 17 Elit
2018-06-09 12:00 Östansbo IS - Korsnäs IF FK Svart 2018-05-22 15:14
2018-07-31 19:00 Sundborns GOIF - Malungs IF 2018-05-22 14:54
Pojkar Division 1
2018-06-09 18:00 Sundborn/Svärdsjö - Dalsom Förening 2018-05-22 14:53
Pojkar 15 Elit
2018-05-27 11:00 IK Brage - Avesta AIK 2018-05-21 15:25
Pojkar Division 2 Grupp 2
2018-09-02 11:15 Falu BS FK - Korsnäs IF FK 2018-05-21 14:08
Pojkar Division 3 Grupp 2, 9-man
2018-06-10 15:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll röd - IK Brage grön 2018-05-25 12:56
Pojkar Division 3 Grupp 3, 9-man
2018-05-25 18:00 Slätta SK Gul - IK Brage vit 2018-05-24 09:07
2018-06-10 13:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll svart - Kvarnsvedens IK vit 2018-05-25 12:55
Pojkar Division 3 Grupp 5, 9-man
2018-06-01 18:00 Falu BS FK Blå - Vika IF 2018-05-21 11:01
2018-08-12 14:45 Falu BS FK Blå - Avesta AIK blå 2018-05-21 11:02
2018-08-26 17:00 Falu BS FK Blå - Ludvika FK Grön 2018-05-21 11:04
2018-09-15 14:00 Falu BS FK Blå - IFK Hedemora FK 2018-05-21 11:06
Pojkar Division 4 Grupp 1
2018-05-28 18:00 Sollerö IF - Sälen-Lima 2018-05-21 14:25
Pojkar Division 5 Grupp 3
2018-09-08 00:00 IF Tunabro röd - Slätta SK Gul 2018-05-22 10:35
Pojkar Division 5 Grupp 4
2018-06-15 18:00 Kvarnsvedens IK vit - Forssa BK 2018-05-24 08:54
Pojkar Division 5 Grupp 6
2018-05-27 11:00 Östanbo IS blå - Söderbärke GoIF 2018-05-22 10:28
Pojkar Division 6 Grupp 1
2018-06-01 18:30 IFK Rättvik FK - Sälen-Lima 2018-05-22 12:58
Pojkar Division 6 Grupp 4
2018-08-19 17:00 Hälsinggårdens AIK Fotboll - Forssa BK blå 2018-05-25 10:28
Pojkar Division 6 Grupp 6
2018-06-02 15:00 Östanbo IS vit - Smedjebackens FK 2018-05-22 11:01
Flickor Division 2 Grupp 1
2018-05-29 18:30 Dala-Järna IK - Sälen-Lima 2018-05-21 22:37
Flickor Division 2 Grupp 2
2018-06-07 19:00 Torsångs IF gul - Kvarnsvedens IK 2018-05-24 20:48
Flickor Division 2 Grupp 3
2018-05-28 19:00 Avesta AIK - Slätta SK Svart 2018-05-21 10:38
2018-06-13 19:00 IF Tunabro vit - Ornäs BK 2018-05-24 14:00
Flickor Division 3 Grupp 1, 9-man
2018-06-25 19:30 IFK Mora FK - Sälen-Lima 2018-05-25 09:37
Flickor Division 4 Grupp 1
2018-05-29 18:30 Öna SK - IFK Våmhus 2018-05-25 19:12
Flickor Division 6 Grupp 2
2018-08-20 18:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK 2018-05-21 08:31
Flickor Division 6 Grupp 3
2018-05-26 11:00 Östansbo IS Blå - Säters IF FK 2018-05-23 18:01
2018-06-03 14:00 Östansbo IS Blå - Kvarnsvedens IK vit 2018-05-23 18:20
2018-06-06 11:00 Östansbo IS Vit - Fors IK 2018-05-25 14:44
2018-06-16 13:00 Säters IF FK - Kvarnsvedens IK vit 2018-05-20 22:12
Ungdoms DM-Miljönären Cup, Pojkar 14 9-m
2018-05-29 00:00 IK Brage - IFK Mora FK 2018-05-21 11:10
Ungdoms DM-Miljönären Cup, Pojkar 13 9-m
2018-06-06 10:30 Falu BS FK Gul - Kvarnsvedens IK 2018-05-21 11:58
2018-06-06 16:00 Falu BS FK Blå - IFK Mora FK 2018-05-21 11:10
Ungdoms DM-Miljönären Cup, Flickor 14, 9-man
2018-06-11 19:00 Smedjebackens FK - IF Tunabro 2018-05-21 16:20