Spelprogram - Herr 3 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bele Barkarby FF (D4H) Bele Barkarby FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart/Vit
BKV Norrtälje (D3H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bollstanäs SK (D4H) Bollstanäs SK(Föreningen) GUL, GRÖN, GRÖN
Brottby SK (D4H) Brottby SK(Föreningen) Grön, Svart, Gröna
Brynäs IF FK (D4H) Brynäs IF FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bälinge IF (D5H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Enköpings SK FK (D2H) Enköpings SK FK(Föreningen) Grön/svart, Svart, Grön
Eskilstuna City FK (D3H) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Fanna BK (D2H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Arlanda (D3H) FC Arlanda(Föreningen) Vitgrön, Grön, Vit
FC Järfälla (D3H) FC Järfälla(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
FC Södrasidan (D5H) FC Södrasidan(Föreningen) Röd, Vit, Vit
FoC Farsta FF (D3H) FoC Farsta FF(Föreningen)
Forssa BK (D3H) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Frösunda SK (D6H) Frösunda SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
GoIF Kåre (D5H) GoIF Kåre(Föreningen) Gul-blå , Gul, Gul
Gräsö Norrskedika IF (D5H) Gräsö Norrskedika IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Hanvikens SK (D3H) Hanvikens SK(Föreningen) Röd, Röd, Vita
Heby AIF (D3H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hille IF (D4H) Hille IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Huddinge IF (D2H) Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Husby FF (D4H) Husby FF(Föreningen) Vit , vit , Vit
Håbo FF (D4H) Håbo FF(Föreningen) röd, röd, vit
IF Brommapojkarna (D1H) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF VP Uppsala (D4H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IFK Eskilstuna (D2H) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Lidingö FK (D2H) IFK Lidingö FK(Föreningen) blåvit randig, blå, blå
IFK Uppsala (D3H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Uppsala 2 (D5H) IFK Uppsala(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Sirius FK U19 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
Kista SC (D4H) Kista SC KFUM(Föreningen) Mörkblå, Svart, Mörkblå
Marma IF (D4H) Marma IF(Föreningen) Vit/Grön, Vit/Grön, Vit
Månkarbo IF (D4H) Månkarbo IF(Föreningen) Röd (Dam blå), Marinblå, Röd
Newroz FC (D2H) Newroz FC(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Norrsundets IF (D4H) Norrsundets IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Procyon BK (D4H) Procyon BK(Föreningen) Blå/Svart, Svarta, Vit
Rasbo IK (D4H) Rasbo IK(Föreningen) Vinröd, Svart, svart
Reymersholms IK (D4H) Reymersholms IK(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Rimbo IF (D4H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs IK (D5H) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Roslagsbro IF U19 Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Segeltorps IF (D3H) Segeltorps IF(Föreningen)
SK Elvan (D5H) SK Elvan(Föreningen) blå, blå, blå
Skiljebo SK (D2H) Skiljebo SK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Spånga IS FK (D3H) Spånga IS FK(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Storvreta IK (D5H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strömsbergs IF (D3H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sunnersta AIF (D5H) Sunnersta AIF(Föreningen) Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Syrianska Eskilstuna IF (D3H) Syrianska Eskilstuna IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd/Gul
Syrianska IF Kerburan (D3H) Syrianska IF Kerburan(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trosa-Vagnhärad SK (D2H) Trosa-Vagnhärad SK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tärnsjö IF (D4H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Unik FK (D4H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Uppsala-Kurd FK (D3H) Uppsala-Kurd FK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Upsala IF (D5H) Upsala IF(Föreningen) Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK (D4H) Vaksala SK(Föreningen) Svart/gul randiga, Svart, Gula
Vallentuna BK (U19) Vallentuna BK(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Åkersberga FC (D6H) Åkersberga FC(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Vit
Älvsjö AIK FF (D4H) Älvsjö AIK FF(Föreningen) vit, blå, vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-02-01 14:00 (Inst.) Fanna BK (D2H) - FC Järfälla (D3H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-06 19:30 Bälinge IF (D5H) - IK Sirius FK U19 Bälinge IP Konstgräs
2020-02-11 19:00 Fanna BK (D2H) - IF Brommapojkarna (D1H) Fanna IP B-plan
2020-02-14 19:15 Upsala IF (D5H) - Tärnsjö IF (D4H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-02-15 13:00 Rimbo IF (D4H) - Roslagsbro IF U19 Mullevallen Konstgräs
2020-02-15 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - Trosa-Vagnhärad SK (D2H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-15 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Skiljebo SK (D2H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-02-15 14:00 Bälinge IF (D5H) - IF VP Uppsala (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2020-02-19 20:30 Upsala IF (D5H) - IF VP Uppsala (D4H) Österängens IP
2020-02-22 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - Gamla Upsala SK (D2H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-22 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Reymersholms IK (D4H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-02-22 14:00 Bälinge IF (D5H) - Håbo FF (D4H) Bälinge IP Konstgräs
2020-02-23 12:00 Rimbo IF (D4H) - Bollstanäs SK (D4H) Mullevallen Konstgräs
2020-02-23 16:00 Fanna BK (D2H) - IFK Uppsala (D3H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-23 16:00 Vaksala SK (D4H) - GoIF Kåre (D5H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-02-28 19:15 Upsala IF (D5H) - Månkarbo IF (D4H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-02-29 13:00 Procyon BK (D4H) - Älvsjö AIK FF (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2020-02-29 13:15 FC Arlanda (D3H) - Segeltorps IF (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2020-02-29 14:00 Fanna BK (D2H) - Forssa BK (D3H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-29 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - Eskilstuna City FK (D3H) Korsängen A Konstgräs
2020-02-29 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Bollstanäs SK (D4H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-02-29 14:15 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Uppsala (D3H) Lötens IP Konstgräs
2020-03-01 16:15 GoIF Kåre (D5H) - Husby FF (D4H) Vallentuna IP 3
2020-03-04 19:00 Heby AIF (D3H) - Fanna BK (D2H) Tegelvallen Konstgräs
2020-03-06 19:15 Upsala IF (D5H) - Unik FK (D4H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-03-07 12:15 Rasbo IK (D4H) - Storvreta IK (D5H) Årsta IP Konstgräs
2020-03-07 12:15 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Månkarbo IF (D4H) Gimo Konstgräs
2020-03-07 12:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Huddinge IF (D2H) Österängens IP
2020-03-07 13:00 Håbo FF (D4H) - SK Elvan (D5H) Gröna Dalens IP Konstgräs
2020-03-07 13:15 FC Arlanda (D3H) - Spånga IS FK (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2020-03-07 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Brottby SK (D4H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-03-08 14:15 GoIF Kåre (D5H) - Vallentuna BK (U19) Vallentuna IP 3
2020-03-13 19:45 Upsala IF (D5H) - Rasbo IK (D4H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-03-14 13:00 Heby AIF (D3H) - Syrianska Eskilstuna IF (D3H) Tegelvallen Konstgräs
2020-03-14 13:15 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Eskilstuna (D2H) Lötens IP Konstgräs
2020-03-14 14:00 Fanna BK (D2H) - Trosa-Vagnhärad SK (D2H) Korsängen A Konstgräs
2020-03-14 14:00 BKV Norrtälje (D3H) - Strömsbergs IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-03-14 15:00 Rimbo IF (D4H) - Bele Barkarby FF (D4H) Mullevallen Konstgräs
2020-03-15 11:00 Tärnsjö IF (D4H) - Brynäs IF FK (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2020-03-15 14:15 GoIF Kåre (D5H) - Frösunda SK (D6H) Vallentuna IP 3
2020-03-21 13:15 FC Arlanda (D3H) - Reymersholms IK (D4H) Midgårdsvallen Konstgräs
2020-03-21 13:45 Rasbo IK (D4H) - Skuttunge SK (D5H) Österängens IP
2020-03-21 14:00 Fanna BK (D2H) - Newroz FC (D2H) Korsängen A Konstgräs
2020-03-21 14:00 Strömsbergs IF (D3H) - Heby AIF (D3H) Länsförsäkringar Arena 1
2020-03-22 13:15 Upsala IF (D5H) - Marma IF (D4H) Österängens IP
2020-03-22 14:15 GoIF Kåre (D5H) - FC Södrasidan (D5H) Vallentuna IP 3
2020-03-22 14:15 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Unik FK (D4H) Gimo Konstgräs
2020-03-22 15:00 Vaksala SK (D4H) - Sunnersta AIF (D5H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-03-27 19:45 Upsala IF (D5H) - Sunnersta AIF (D5H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2020-03-28 12:15 Rasbo IK (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Österängens IP
2020-03-28 12:30 Rimbo IF (D4H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) Mullevallen Konstgräs
2020-03-28 13:00 Heby AIF (D3H) - Syrianska IF Kerburan (D3H) Tegelvallen Konstgräs
2020-03-28 13:15 FC Arlanda (D3H) - Hanvikens SK (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2020-03-28 14:00 Enköpings SK FK (D2H) - IFK Uppsala (D3H) Korsängen A Konstgräs
2020-03-28 14:00 Strömsbergs IF (D3H) - Hille IF (D4H) Länsförsäkringar Arena 1
2020-03-28 16:00 BKV Norrtälje (D3H) - IFK Lidingö FK (D2H) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2020-03-29 11:00 IFK Uppsala 2 (D5H) - IF VP Uppsala (D4H) Lötens IP Konstgräs
2020-03-29 14:15 GoIF Kåre (D5H) - Åkersberga FC (D6H) Vallentuna IP 3
2020-04-04 10:00 Månkarbo IF (D4H) - Norrsundets IF (D4H) Länsförsäkringar Arena 1
2020-04-04 13:00 Heby AIF (D3H) - Vaksala SK (D4H) Tegelvallen Konstgräs
2020-04-04 13:00 Brottby SK (D4H) - Kista SC (D4H) Össeby IP Konstgräs
2020-04-04 13:15 FC Arlanda (D3H) - FoC Farsta FF (D3H) Midgårdsvallen Konstgräs
2020-04-04 14:00 Rosersbergs IK (D5H) - Unik FK (D4H) Råbergsvallen Konstgräs
2020-04-05 11:00 IFK Uppsala (D3H) - Hanvikens SK (D3H) Lötens IP Konstgräs