Spelprogram - Träningsmatcher Örebro Fotboll

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK (D3H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (F05) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (F05/06) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (U-lag) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK DFF (F19) AIK DFF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Arboga Södra IF (P16/18) Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Avesta AIK (D2D) Avesta AIK(Föreningen) Blåvit, Blå, Blå
Axbergs IF (D6H) Axbergs IF(Föreningen) Marinblå, Vinröd, Marinblå
BK Forward (D2H) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward (P16) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward (P17) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Sport (P17) BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Borens IK (D3H) Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Dagsbergs IF (D3H) Dagsbergs IF(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Degerfors IF (Dam) Degerfors IF(Föreningen) röd, vita, vita
Djurgårdens IF (F19) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Enhörna IF (D4H) Enhörna IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ervalla SK (D6H) Ervalla SK(Föreningen) Gul, gul, gul
Fagersta Södra IK (D2H) Fagersta Södra IK(Föreningen) Blå, blå, Vit
FC Linköping City P16 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FC Linköping City P17 FC Linköping City(Föreningen) blå, blå, blå
FK Bosna 92 (D4H) FK Bosna 92 Örebro(Föreningen) blå, blå, blå
FK Örebro (D5H) FK Örebro(Föreningen) Vitgrön, Grön, Grön
Forssa BK (P16) Forssa BK(Föreningen) Vit, Blå, vit
Frövi IK (D7H) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Garphyttans IF (D3D) Garphyttans IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Gimonäs Umeå IF (F16) Gimonäs Umeå IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Glanshammars IF (D7H) Glanshammars IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hertzöga BK (D2D) Hertzöga BK(Föreningen) Gul, Grön, Gula
Hidingsta IK (D4H) Hidingsta IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Hovsta IF (D6H) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
IF Brommapojkarna P19 IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Eker Örebro (D4H) IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IFK Askersund (D4H) IFK Askersund(Föreningen) Vit, blå, blå
IFK Askersund (Dam) IFK Askersund(Föreningen) Vit, blå, blå
IFK Eskilstuna (D2H) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Hallsberg (D5H) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Hallsberg FK (D1D) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Haninge (Ettan) IFK Haninge(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Kumla (D2H) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kumla (P16/18) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kumla (P19) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK P17 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK P19 IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Västerås FK (D1D) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Västerås FK Dam (D1D) IFK Västerås FK(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IFK Örebro (D4H) IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Sturehov (D3D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4H) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (F05) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (P16/18) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Waria IK Waria(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Järnboås IF (D7H) Järnboås IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Jönköpings Södra IF P17 Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Karlskoga SK (D6H) Karlskoga SK(Föreningen) vit, vit, vita
Karlskoga SK (P16/18) Karlskoga SK(Föreningen) vit, vit, vita
Karlslunds IF HFK (Ettan) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlstad BK (Ettan) Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
Katrineholms SK FK (P19) Katrineholms SK FK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
KIF Örebro DFF (F16) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DFF (F19) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
Kumla BK (D5H) Kumla BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kurdiska FF (D6H) Kurdiska FF Örebro(Föreningen) Röd grön randigt, Grön, Grön
Köping FF (D4H) Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Köping FF (P17) Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Laxå IF (D6H) Laxå IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Lekebergs IF (D5H) Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lekebergs IF (P16/18) Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lidköpings FK (D2H) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lillån FK (D5H) Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
Mariebergs IK (D5H) Mariebergs IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Mariestads BK (D5H) Mariestads BK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Mjölby AI FF (D3H) Mjölby AI FF(Föreningen)
Motala AIF FK (Ettan) Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Motala AIF FK (P19) Motala AIF FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Nora BK (D4H) Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Nora BK (Dam) Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Nora BK (F03/04) Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Pålsboda GOIF (Dam) Pålsboda GOIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Pålsboda GOIF (P16/18) Pålsboda GOIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Riddarhytte SK (D6H) Riddarhytte SK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Rynninge IK (D2D) Anders Karlsson 0705680369 Vit, Blå, Vit
Rynninge IK (D2H) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rynninge IK (D4D) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rynninge IK (F05) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rävåsens IK (D1D) Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Rävåsens IK (Dam) Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Rävåsens IK 2 (D3D) Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Scandinavian FC Örebro (D4H) Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Röd (herr) Svart (dam) , Svart, Svart
Sköllersta IF (D2D) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Sköllersta IF (D5H) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Skövde AIK (Ettan) Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Smedby AIS (P19) Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
SMÅ IF (D4H) Paul Widéen 0735132841 Röd, Svart, Röd
Säffle SK Säffle SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Täby FK (Ettan) Täby FK(Föreningen) Blå-Svart, Svart, Blå
Vretstorps IF (D3H) Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Våmbs IF (D2D) Våmbs IF(Föreningen) Grön-vit, Grön, Grön
Värmbols FC (D2H) Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås BK 30 (D1D) Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Växjö Norra IF (D3H) Växjö Norra IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Yxhults IK (D3H) Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Åmmebergs IF (D6H) Åmmebergs IF(Föreningen) blå, blå, blå
Örebro SK FK (U21) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK P16 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK P17 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK P19 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Söder (D1D) Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro SK Söder (F16) Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro Syrianska IF (Ettan) Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
Örebro Syrianska IF (P16) Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
ÖrebroSyrianska IF Ungdom (P16) ÖrebroSyrianska IF Ungdom(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röd
ÖSK Söder (D5H) Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 16:30 120889007 Örebro SK FK P17 - FC Linköping City P17 Behrn Arena
2020-01-19 13:00 120889010 Örebro SK FK P16 - FC Linköping City P16 4 - 1 Behrn Arena
2020-01-22 19:00 120889004 Örebro SK FK P19 - Adolfsbergs IK (D3H) Behrn Arena
2020-01-25 13:00 120889051 KIF Örebro DFF (F19) - Djurgårdens IF (F19) 0 - 3 Behrn Arena
2020-01-25 16:30 120889008 Örebro SK FK P17 - Jönköpings Södra IF P17 0 - 1 Behrn Arena
2020-01-26 12:30 120889005 Örebro SK FK P19 - IF Brommapojkarna P19 1 - 1 Behrn Arena
Omgång 2
2020-02-01 13:00 120889052 KIF Örebro DFF (F19) - AIK DFF (F19) 2 - 4 Behrn Arena
2020-02-02 13:45 120889077 Örebro Syrianska IF (P16) - BK Forward (P16) 10 - 2 Mellringe IP Konstgräs
2020-02-08 11:10 120889078 Hidingsta IK (D4H) - Scandinavian FC Örebro (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-02-08 12:30 120889076 Adolfsbergs IK (F05) - IK Sturehov (F05) Lugnets IP Konstgräs
2020-02-08 14:00 120889046 IFK Hallsberg FK (D1D) - Västerås BK 30 (D1D) 1 - 1 Allévallen, konstgräs
2020-02-09 14:30 120889040 IFK Kumla (P16/18) - Hovsta IF (D6H) 1 - 2 Kumla IP
2020-02-11 18:30 120889094 Örebro SK FK (U21) - Karlslunds IF HFK (Ettan) 4 - 3 Behrn Arena
2020-02-15 11:15 120889027 Lillån FK (D5H) - Hidingsta IK (D4H) 7 - 2 Lillåvallen Konstgräs
2020-02-15 12:15 120889060 Vretstorps IF (D3H) - Borens IK (D3H) 1 - 3 Allévallen, konstgräs
2020-02-15 13:00 120889065 Rynninge IK (D2H) - IFK Eskilstuna (D2H) 3 - 4 Pettersbergs IP, konstgräs
2020-02-15 14:00 120889058 Karlslunds IF HFK (Ettan) - IFK Haninge (Ettan) Karlslund Arena
2020-02-15 14:30 120889021 IFK Kumla (D2H) - Fagersta Södra IK (D2H) 3 - 0 Kumla IP
2020-02-15 16:00 120889106 IFK Hallsberg FK (D1D) - Våmbs IF (D2D) 8 - 0 Allévallen, konstgräs
2020-02-16 13:30 120889025 Mariebergs IK (D5H) - Ervalla SK (D6H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-02-22 13:00 120889066 Rynninge IK (D2H) - Värmbols FC (D2H) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-02-22 13:10 120889079 Hidingsta IK (D4H) - Mariebergs IK (D5H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-02-22 14:00 120889047 IFK Hallsberg FK (D1D) - KIF Örebro DFF (F19) Allévallen, konstgräs
2020-02-22 14:00 120889113 Ervalla SK (D6H) - Kurdiska FF (D6H) Lillåvallen Konstgräs
2020-02-22 14:30 120889022 IFK Kumla (D2H) - BK Forward (D2H) Kumla IP
2020-02-22 15:15 120889075 IFK Örebro (D4H) - IFK Askersund (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-02-22 17:00 120889041 IFK Kumla (P16/18) - Lekebergs IF (P16/18) Kumla IP
2020-02-22 17:30 120889071 IK Sturehov (D4H) - FK Örebro (D5H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-02-23 14:15 120889019 Hovsta IF (D6H) - Glanshammars IF (D7H) Lillåvallen Konstgräs
2020-02-29 11:15 120889028 Lillån FK (D5H) - Mariebergs IK (D5H) Lillåvallen Konstgräs
2020-02-29 12:15 120889108 Nora BK (F03/04) - KIF Örebro DFF (F16) Fröjevi IP Konstgräs
2020-02-29 14:00 120889048 IFK Hallsberg FK (D1D) - Örebro SK Söder (D1D) Allévallen, konstgräs
2020-02-29 16:30 120889086 IFK Kumla (P16/18) - Pålsboda GOIF (P16/18) Kumla IP
Omgång 3
2020-02-29 15:15 120889003 IK Sturehov (D3D) - Rävåsens IK 2 (D3D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-01 10:15 120889030 IFK Askersund (D4H) - IFK Hallsberg (D5H) Allévallen, konstgräs
2020-03-01 12:15 120889093 Vretstorps IF (D3H) - FK Bosna 92 (D4H) Allévallen, konstgräs
2020-03-01 12:15 120889103 Örebro Syrianska IF (P16) - IK Sturehov (P16/18) Lillåvallen Konstgräs
2020-03-01 13:45 120889081 FK Örebro (D5H) - IF Eker Örebro (D4H) Mellringe IP Konstgräs
2020-03-01 14:00 120889064 ÖSK Söder (D5H) - SMÅ IF (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-01 14:15 120889042 Laxå IF (D6H) - Kumla BK (D5H) Allévallen, konstgräs
2020-03-01 18:00 120889039 Mariebergs IK (D5H) - Åmmebergs IF (D6H) Allévallen, konstgräs
2020-03-02 19:00 120889111 Frövi IK (D7H) - Nora BK (D4H) Fröjevi IP Konstgräs
2020-03-05 19:15 120889020 Hovsta IF (D6H) - Axbergs IF (D6H) Lillåvallen Konstgräs
2020-03-07 10:00 120889038 Mariebergs IK (D5H) - Karlskoga SK (D6H) Allévallen, konstgräs
2020-03-07 10:15 120889089 Rynninge IK (D4D) - Degerfors IF (Dam) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-07 12:00 120889101 Adolfsbergs IK (F05/06) - IK Waria Lugnets IP Konstgräs
2020-03-07 12:10 120889080 Hidingsta IK (D4H) - Sköllersta IF (D5H) Lillåvallen Konstgräs
2020-03-07 12:15 120889043 Laxå IF (D6H) - Lekebergs IF (D5H) Allévallen, konstgräs
2020-03-07 13:15 120889033 Rynninge IK (D2D) - Rävåsens IK (D1D) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-07 14:15 120889063 FK Örebro (D5H) - Kurdiska FF (D6H) Mellringe IP Konstgräs
2020-03-07 15:15 120889037 IK Sturehov (D3D) - Garphyttans IF (D3D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-07 15:15 120889102 Rynninge IK (F05) - Nora BK (F03/04) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-07 16:15 120889109 Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) - Åmmebergs IF (D6H) Lugnets IP Konstgräs
2020-03-08 14:15 120889029 SMÅ IF (D4H) - Lillån FK (D5H) Lillåvallen Konstgräs
2020-03-08 15:00 120889054 IFK Kumla (P19) - Smedby AIS (P19) Kumla IP
2020-03-08 16:15 120889031 IFK Askersund (D4H) - Yxhults IK (D3H) Allévallen, konstgräs
2020-03-08 16:30 120889053 KIF Örebro DFF (F19) - Säffle SK Behrn Arena
2020-03-14 10:15 120889099 Rynninge IK (D4D) - IFK Askersund (Dam) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-14 13:15 120889034 Rynninge IK (D2D) - IFK Västerås FK (D1D) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-14 13:15 120889068 IFK Örebro (D4H) - FK Bosna 92 (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-14 14:00 120889049 IFK Hallsberg FK (D1D) - Hertzöga BK (D2D) Allévallen, konstgräs
2020-03-14 14:30 120889023 IFK Kumla (D2H) - Mjölby AI FF (D3H) Kumla IP
2020-03-14 15:00 120889056 SMÅ IF (D4H) - Nora BK (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-14 15:15 120889085 Rynninge IK (D2H) - Dagsbergs IF (D3H) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-14 16:15 120889032 IFK Askersund (D4H) - Lillån FK (D5H) Allévallen, konstgräs
2020-03-15 20:00 120889096 Mariebergs IK (D5H) - Adolfsbergs IK (U-lag) Allévallen, konstgräs
2020-03-19 19:00 120889112 Frövi IK (D7H) - Mariebergs IK (D5H) Fröjevi IP Konstgräs
2020-03-20 19:00 120889072 IK Sturehov (D4H) - Nora BK (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-21 09:30 120889114 Örebro SK Söder (F16) - Gimonäs Umeå IF (F16) Ekängs IP, Konstgräs
2020-03-21 13:00 120889009 Örebro SK FK P17 - IFK Norrköping FK P17 Behrn Arena
2020-03-21 13:15 120889069 IFK Örebro (D4H) - Köping FF (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-21 13:15 120889090 Rynninge IK (D4D) - Pålsboda GOIF (Dam) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-21 14:30 120889087 IFK Kumla (P16/18) - Karlskoga SK (P16/18) Kumla IP
2020-03-21 15:00 120889059 IF Eker Örebro (D4H) - FK Bosna 92 (D4H) Mellringe IP Konstgräs
2020-03-21 15:15 120889035 Rynninge IK (D2D) - Avesta AIK (D2D) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-21 16:30 120889006 Örebro SK FK P19 - IFK Norrköping FK P19 Behrn Arena
2020-03-22 12:15 120889104 Örebro Syrianska IF (P16) - Köping FF (P17) Mellringe IP Konstgräs
2020-03-28 10:00 120889026 Mariebergs IK (D5H) - FK Bosna 92 (D4H) Allévallen, konstgräs
2020-03-28 10:10 120889095 Järnboås IF (D7H) - Riddarhytte SK (D6H) Fröjevi IP Konstgräs
2020-03-28 11:45 120889002 IK Sturehov (D3D) - Sköllersta IF (D2D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-03-28 12:15 120889082 Yxhults IK (D3H) - Köping FF (D4H) Kumla IP
2020-03-28 13:00 120889067 Rynninge IK (D2H) - Motala AIF FK (Ettan) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-28 14:00 120889050 IFK Hallsberg FK (D1D) - IFK Västerås FK (D1D) Allévallen, konstgräs
2020-03-28 14:15 120889098 ÖSK Söder (D5H) - Mariestads BK (D5H) Ekängs IP, Konstgräs
2020-03-28 14:30 120889024 IFK Kumla (D2H) - Lidköpings FK (D2H) Kumla IP
2020-03-28 15:15 120889036 Rynninge IK (D2D) - Hertzöga BK (D2D) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-03-28 17:00 120889092 IFK Kumla (P16/18) - IK Sturehov (P16/18) Kumla IP
2020-03-29 10:00 120889062 Lillån FK (D5H) - IF Eker Örebro (D4H) Lillåvallen Konstgräs
2020-03-29 10:15 120889074 IFK Askersund (D4H) - SMÅ IF (D4H) Allévallen, konstgräs
2020-03-29 11:30 120889084 BK Forward (P17) - BK Sport (P17) Trängens IP Konstgräs
2020-03-29 13:30 120889105 Örebro Syrianska IF (P16) - Forssa BK (P16) Mellringe IP Konstgräs
2020-03-29 15:00 120889045 IFK Kumla (P19) - Katrineholms SK FK (P19) Kumla IP
Omgång 4
2020-03-28 10:15 120889100 Rynninge IK (D4D) - Nora BK (Dam) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-04-03 19:00 120889073 IK Sturehov (D4H) - FK Bosna 92 (D4H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-04-04 12:15 120889061 Vretstorps IF (D3H) - Enhörna IF (D4H) Allévallen, konstgräs
2020-04-04 12:15 120889083 Yxhults IK (D3H) - Borens IK (D3H) Kumla IP
2020-04-04 12:15 120889110 Glanshammars IF (D7H) - Hidingsta IK (D4H) Lillåvallen Konstgräs
2020-04-04 13:15 120889070 IFK Örebro (D4H) - Lekebergs IF (D5H) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-04-05 15:00 120889055 IFK Kumla (P19) - Motala AIF FK (P19) Kumla IP
2020-04-18 13:15 120889091 Rynninge IK (D4D) - Rävåsens IK (Dam) Pettersbergs IP, konstgräs
2020-04-19 13:45 120889107 IK Sturehov (D3D) - Rynninge IK (D2D) Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2020-04-19 15:00 120889088 IFK Kumla (P16/18) - Arboga Södra IF (P16/18) Kumla IP