Spelprogram - Pojkar Division 5 Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjursås IK Jonas Hållmarker 0706731026 Grön/Grön/Grön
Envikens IF Kim Larsson 0730299448 Grön/Grön/Grön
Falu BS FK Gul Anders Koij 0701001762 Blå/Blå/Blå
Grycksbo IF BK Ståle Pedersen Röd/Vit/Röd
Korsnäs IF FK Michal Wiaderny 0730899720 Gul/Svart/Svart/Gul
Leksands IF FK blå Andreas Bodin Hansen Vit/Blå/Vit
Samuelsdals IF Christian Andersson 0768428384 Orange/Svart/Orange
Slätta SK Daniel Ericols +46707699187 Gul/Svart/Svarta
Svärdsjö/Sundborn Anders Sundkvist 0705639409 Blå/Blå/Blå
Vika IF Per Andersson 0705511153 0705511153 Blå/Vit/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:00 Bjursås IK - Grycksbo IF BK Bjurliden
2019-05-04 11:00 Svärdsjö/Sundborn - Slätta SK Källängets IP 7-m
2019-05-04 12:30 Leksands IF FK blå - Vika IF Siljansvallen 7-m
2019-05-05 12:00 Korsnäs IF FK - Envikens IF Lindvallen Konstgräs
2019-05-11 09:00 Slätta SK - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
2019-05-11 13:15 Vika IF - Samuelsdals IF Dalavallen 7-m 1
2019-05-12 11:00 Grycksbo IF BK - Leksands IF FK blå Tansvallen
2019-05-12 12:30 Envikens IF - Bjursås IK Rönnvallen
2019-05-12 12:45 Falu BS FK Gul - Svärdsjö/Sundborn Dalavallen 7-m 1
2019-05-19 10:00 Korsnäs IF FK - Falu BS FK Gul Lindvallen Konstgräs
2019-05-19 11:00 Leksands IF FK blå - Envikens IF Siljansvallen 7-m
2019-05-19 11:00 Bjursås IK - Slätta SK Bjurliden
2019-05-19 11:00 Grycksbo IF BK - Vika IF Tansvallen
2019-05-21 18:00 Vika IF - Svärdsjö/Sundborn Vikavallen
2019-05-22 18:30 Envikens IF - Grycksbo IF BK Rönnvallen
2019-05-22 19:00 Falu BS FK Gul - Bjursås IK Kopparvallen B 7-manna
2019-05-22 19:00 Slätta SK - Leksands IF FK blå Slätta IP Konstgräs
2019-05-22 19:15 Samuelsdals IF - Korsnäs IF FK Kopparvallen Konstgräs
2019-05-25 10:00 Korsnäs IF FK - Svärdsjö/Sundborn Lindvallen Konstgräs
2019-05-25 16:15 Samuelsdals IF - Falu BS FK Gul Kopparvallen Konstgräs
2019-05-26 11:00 Bjursås IK - Samuelsdals IF Bjurliden
2019-05-26 11:00 Envikens IF - Vika IF Rönnvallen
2019-05-26 11:00 Grycksbo IF BK - Slätta SK Tansvallen
2019-05-26 15:30 Leksands IF FK blå - Falu BS FK Gul Siljansvallen 7-m
2019-05-29 18:00 Svärdsjö/Sundborn - Samuelsdals IF Källängets IP 7-m
Juni
2019-06-02 11:00 Slätta SK - Envikens IF Slätta IP Konstgräs
2019-06-02 14:00 Vika IF - Korsnäs IF FK Vikavallen
2019-06-02 15:15 Samuelsdals IF - Leksands IF FK blå Kopparvallen Konstgräs
2019-06-02 15:45 Falu BS FK Gul - Grycksbo IF BK Kopparvallen B 7-manna
2019-06-05 18:00 Svärdsjö/Sundborn - Bjursås IK Källängets IP 7-m
2019-06-06 10:30 Slätta SK - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2019-06-07 19:00 Korsnäs IF FK - Leksands IF FK blå Lindvallen Konstgräs
2019-06-08 13:30 Slätta SK - Vika IF Slätta IP Konstgräs
2019-06-08 16:15 Samuelsdals IF - Envikens IF Kopparvallen Konstgräs
2019-06-09 10:00 Envikens IF - Falu BS FK Gul Rönnvallen
2019-06-09 11:00 Grycksbo IF BK - Samuelsdals IF Tansvallen
2019-06-09 15:00 Leksands IF FK blå - Svärdsjö/Sundborn Siljansvallen 7-m
2019-06-09 15:00 Bjursås IK - Korsnäs IF FK Bjurliden
2019-06-15 12:00 Svärdsjö/Sundborn - Grycksbo IF BK Källängets IP 7-m
2019-06-17 18:00 Falu BS FK Gul - Slätta SK Kopparvallen B 7-manna
2019-06-17 18:00 Vika IF - Bjursås IK Vikavallen
2019-06-23 11:00 Envikens IF - Svärdsjö/Sundborn Rönnvallen
2019-06-23 11:00 Grycksbo IF BK - Korsnäs IF FK Tansvallen
2019-06-23 15:00 Leksands IF FK blå - Bjursås IK Siljansvallen 7-m
2019-06-23 17:15 Falu BS FK Gul - Vika IF Kopparvallen B 7-manna
Augusti
2019-08-03 10:00 Vika IF - Falu BS FK Gul Vikavallen
2019-08-03 12:00 Svärdsjö/Sundborn - Envikens IF Källängets IP 7-m
2019-08-04 10:00 Bjursås IK - Leksands IF FK blå Bjurliden
2019-08-04 12:00 Korsnäs IF FK - Grycksbo IF BK Lindvallen Konstgräs
2019-08-10 11:00 Slätta SK - Falu BS FK Gul Slätta IP Konstgräs
2019-08-11 11:00 Bjursås IK - Vika IF Bjurliden
2019-08-11 15:00 Grycksbo IF BK - Svärdsjö/Sundborn Tansvallen
2019-08-14 19:00 Leksands IF FK blå - Korsnäs IF FK Siljansvallen 7-m
2019-08-17 14:00 Svärdsjö/Sundborn - Leksands IF FK blå Källängets IP 7-m
2019-08-17 17:45 Korsnäs IF FK - Bjursås IK Lindvallen Konstgräs
2019-08-18 11:00 Bjursås IK - Svärdsjö/Sundborn Bjurliden
2019-08-18 12:00 Vika IF - Slätta SK Vikavallen
2019-08-18 15:45 Falu BS FK Gul - Envikens IF Kopparvallen B 7-manna
2019-08-20 18:00 Korsnäs IF FK - Vika IF Lindvallen Konstgräs
2019-08-21 18:00 Leksands IF FK blå - Samuelsdals IF Siljansvallen 7-m
2019-08-21 18:00 Grycksbo IF BK - Falu BS FK Gul Tansvallen
2019-08-22 18:30 Envikens IF - Samuelsdals IF Rönnvallen
2019-08-24 10:00 Vika IF - Envikens IF Vikavallen
2019-08-24 11:00 Svärdsjö/Sundborn - Korsnäs IF FK Källängets IP 7-m
2019-08-24 15:00 Leksands IF FK blå - Slätta SK Siljansvallen 7-m
2019-08-25 11:00 Slätta SK - Grycksbo IF BK Slätta IP Konstgräs
2019-08-25 12:30 Envikens IF - Slätta SK Rönnvallen
2019-08-25 15:45 Falu BS FK Gul - Leksands IF FK blå Kopparvallen B 7-manna
2019-08-28 19:15 Samuelsdals IF - Bjursås IK Kopparvallen Konstgräs
2019-08-31 11:00 Bjursås IK - Falu BS FK Gul Bjurliden
September
2019-09-01 11:00 Grycksbo IF BK - Envikens IF Tansvallen
2019-09-01 12:00 Svärdsjö/Sundborn - Vika IF Källängets IP 7-m
2019-09-01 14:00 Korsnäs IF FK - Samuelsdals IF Lindvallen Konstgräs
2019-09-07 10:00 Vika IF - Grycksbo IF BK Vikavallen
2019-09-07 11:00 Slätta SK - Bjursås IK Slätta IP Konstgräs
2019-09-07 15:15 Samuelsdals IF - Svärdsjö/Sundborn Kopparvallen Konstgräs
2019-09-08 12:30 Envikens IF - Leksands IF FK blå Rönnvallen
2019-09-08 14:45 Falu BS FK Gul - Korsnäs IF FK Kopparvallen B 7-manna
2019-09-08 15:15 Samuelsdals IF - Slätta SK Kopparvallen Konstgräs
2019-09-14 11:00 Svärdsjö/Sundborn - Falu BS FK Gul Källängets IP 7-m
2019-09-14 15:15 Samuelsdals IF - Grycksbo IF BK Kopparvallen Konstgräs
2019-09-15 11:00 Leksands IF FK blå - Grycksbo IF BK Siljansvallen 7-m
2019-09-15 11:00 Bjursås IK - Envikens IF Bjurliden
2019-09-15 16:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK Lindvallen Konstgräs
2019-09-21 12:30 Slätta SK - Svärdsjö/Sundborn Slätta IP Konstgräs
2019-09-21 16:45 Samuelsdals IF - Vika IF Kopparvallen Konstgräs
2019-09-22 10:00 Envikens IF - Korsnäs IF FK Rönnvallen
2019-09-22 10:00 Vika IF - Leksands IF FK blå Vikavallen
2019-09-22 11:00 Grycksbo IF BK - Bjursås IK Tansvallen
2019-09-22 15:45 Falu BS FK Gul - Samuelsdals IF Kopparvallen B 7-manna