Spelprogram - SSAB Pojkar Division 6 Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-05 10:00 Falu BS FK - Slätta SK svart Kopparvallen konstgräs
2012-05-05 11:00 Slätta SK gul - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
2012-05-06 17:15 Samuelsdals IF - Bjursås IK Kopparvallen
2012-05-12 14:00 Slätta SK svart - Svärdsjö IF Slätta IP Konstgräs
2012-05-13 11:00 Hälsinggårdens AIK - Slätta SK gul Haraldsbo IP
2012-05-13 11:00 Bjursås IK - Falu BS FK Bjurliden
2012-05-13 12:00 Korsnäs IF FK - Samuelsdals IF Lindvallen
2012-05-19 10:30 Falu BS FK - Korsnäs IF FK Kopparvallen
2012-05-19 11:00 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK Samuelsdals IP
2012-05-19 11:00 Bjursås IK - Slätta SK svart Bjurliden
2012-05-20 14:00 Slätta SK gul - Svärdsjö IF Slätta IP Konstgräs
2012-05-27 11:00 Svärdsjö IF - Samuelsdals IF Källängets IP
2012-05-27 11:00 Hälsinggårdens AIK - Falu BS FK Haraldsbo IP
2012-05-27 14:00 Korsnäs IF FK - Bjursås IK Lindvallen
2012-05-27 14:00 Slätta SK svart - Slätta SK gul Slätta IP Konstgräs
Juni
2012-06-02 10:00 Falu BS FK - Svärdsjö IF Kopparvallen
2012-06-02 11:00 Samuelsdals IF - Slätta SK gul Samuelsdals IP
2012-06-03 10:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK svart Lindvallen
2012-06-03 11:00 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK Bjurliden
2012-06-09 14:00 Slätta SK gul - Falu BS FK Slätta IP Konstgräs
2012-06-10 11:00 Svärdsjö IF - Bjursås IK Källängets IP
2012-06-10 11:00 Hälsinggårdens AIK - Korsnäs IF FK Haraldsbo IP
2012-06-10 18:00 Slätta SK svart - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2012-06-17 11:00 Hälsinggårdens AIK - Slätta SK svart Haraldsbo IP
2012-06-17 11:00 Bjursås IK - Slätta SK gul Bjurliden
2012-06-17 16:30 Falu BS FK - Samuelsdals IF Kopparvallen
2012-06-19 18:00 Korsnäs IF FK - Svärdsjö IF Lindvallen
Augusti
2012-08-05 11:00 Svärdsjö IF - Hälsinggårdens AIK Källängets IP
2012-08-11 14:00 Slätta SK gul - Bjursås IK Slätta IP Konstgräs
2012-08-12 11:00 Svärdsjö IF - Korsnäs IF FK Källängets IP
2012-08-12 14:00 Slätta SK svart - Hälsinggårdens AIK Slätta IP Konstgräs
2012-08-12 15:00 Samuelsdals IF - Falu BS FK Samuelsdals IP
2012-08-18 10:00 Korsnäs IF FK - Hälsinggårdens AIK Lindvallen
2012-08-18 11:00 Bjursås IK - Svärdsjö IF Bjurliden
2012-08-18 15:00 Samuelsdals IF - Slätta SK svart Samuelsdals IP
2012-08-19 10:00 Falu BS FK - Slätta SK gul Kopparvallen
2012-08-21 18:00 Svärdsjö IF - Falu BS FK Källängets IP
2012-08-25 11:00 Hälsinggårdens AIK - Bjursås IK Haraldsbo IP
2012-08-25 14:00 Slätta SK gul - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2012-08-26 14:00 Slätta SK svart - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
September
2012-09-01 10:30 Falu BS FK - Hälsinggårdens AIK Kopparvallen
2012-09-02 10:30 Slätta SK gul - Slätta SK svart Slätta IP Konstgräs
2012-09-02 11:00 Samuelsdals IF - Svärdsjö IF Samuelsdals IP
2012-09-02 11:00 Bjursås IK - Korsnäs IF FK Bjurliden
2012-09-08 11:00 Svärdsjö IF - Slätta SK gul Källängets IP
2012-09-09 11:00 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF Haraldsbo IP
2012-09-09 14:00 Slätta SK svart - Bjursås IK Slätta IP Konstgräs
2012-09-09 15:00 Korsnäs IF FK - Falu BS FK Lindvallen
2012-09-15 10:00 Falu BS FK - Bjursås IK Kopparvallen
2012-09-15 11:00 Samuelsdals IF - Korsnäs IF FK Samuelsdals IP
2012-09-16 00:00 Svärdsjö IF - Slätta SK svart Källängets IP
2012-09-16 13:00 Slätta SK gul - Hälsinggårdens AIK Slätta IP Konstgräs
2012-09-22 14:00 Slätta SK svart - Falu BS FK Slätta IP Konstgräs
2012-09-23 11:00 Hälsinggårdens AIK - Svärdsjö IF Haraldsbo IP
2012-09-23 15:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK gul Lindvallen
2012-09-29 11:00 Bjursås IK - Samuelsdals IF Bjurliden