Domarutskottet

Peter Johansson

Ordförande

Tel: 0243-22 44 00
Mobil: 070-930 63 62
E-post: peter-55@telia.com; peter@isoflex.se

Ansvarsområde: Coach div. 4, DI, LDO, Utbildningsansvarig 11 mot 11/9 mot 9.

Lars Edström

Sekreterare

Tel: 023-454 73
E-post: lars.edstrom@dalaidrotten.se

Almir Alisic

Tel: 0243-165 56
Mobil: 076-116 44 10
E-post: almir_alisic@hotmail.com

Ansvarsområde: Rekryteringsansv. LDO, DI

Rolf Hansson

Tel: 023-506 60
Mobil: 070-578 06 60
E-post: rolf.hansson@stralins.se

Ansvarsområde: Ansvarig Matchförmedlarna, DI, LDO, rekrytering

Thomas Karlsson

Mobil: 070-632 77 55
E-post: thomas.myggsjon@gmail.com

Ansvarsområde: Projekt lovande talanger

Mikael Lindfors

Tel: 0226-806 47
Mobil: 070-551 63 58
E-post: mikael_lindfors@hotmail.com

Ansvarsområde: Coach div. 5, DI Utbildningansv. AD och RDO

Patrik Magnusson

Mobil: 070-556 32 63
E-post: patrik_magnusson6@hotmail.com

Ansvarsområde: DI, LDO, Ansvarig 7 mot 7/5 mot 5, Damcoach, rekryteringsgrupp

Damir Pacaric

Mobil: 070-407 28 51
E-post: damirpacaric@hotmail.com

Ansvarsområde: DI, LDO, ansvarig reg. utvecklings- och rekryteringsgrupp

Lars Sjögren

Adjungerad ledamot domarutskottet

Tel: 0240-741 25
Mobil: 070-687 88 34
E-post: lars.sjogren@hotmail.com

Ansvarsområde: Ansvarig domar- och MI listor, övriga datalistor

Erik Nordqvist

Adjungerad ledamot

Mobil: 076-846 46 30
E-post: norden_erik@hotmail.com

Ansvarsområde: KI, LDO, rekrytering